Zadania w realizacji - archiwum

Budowa boiska lekkoatletycznego przy ul. Powstańców w Woźnikach

Uczniowie woźnickiej podstawówki, zwłaszcza ci, którzy uwielbiają sport, będą od nowego roku szkolnego 2017/2018 mieli powody do zadowolenia. Właśnie ruszają prace związane z budową boiska lekkoatletycznego przy ul. Powstańców w Woźnikach.

 

Boisko składać się będzie z bieżni tartanowej 100 metrowej, prostej, cztero torowej, skoczni do skoku w dal, skoczni do skoku wzwyż, wyrzutni treningowej do pchnięcia kulą oraz elementów małej architektury, tj.: trybun ziemnych na skarpie, wiat stadionowych dla zawodników.

Na istniejącym zaś boisku wielofunkcyjnym zostaną zainstalowane piłko chwyty.

 

Równocześnie z budową boiska trwać będą również prace związane z przebudową ul. Powstańców oraz prace budowlane związane z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej w Woźnikach, tj. wybudowaniem 12 stanowisk w tym 1  dla osób niepełnosprawnych. Miejsca parkingowe z pewnością ucieszą rodziców, którzy w porannym korku tłoczą się codziennie przed szkołą na gminnej drodze.

 

Wykonawcą inwestycji jest firma P.P.H.U. s.c. Ewa Chudzik, Sebastian Nowak, Artur Chudzik z Konopisk.


Termin wykonania inwestycji: 30.09.2017r.

 

Gmina Woźniki wystąpiła do Ministerstwa Sportu i Turystyki o udzielenie dotacji na dofinansowanie inwestycji z Programu rozwoju szkolnej infrastruktury sportowej w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

 

 

Za wszelkie utrudnienia związane z istniejącymi remontami przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość!

Rejestr zmian

Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Agata Szewczyk - Pliczko Referat drogownictwa, promocji, kultury i współpracy z podmiotami gospodarczymi
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 06 kwietnia 2017 09:10
Dokument wprowadzony do BIP przez: Daria Nowaczyk
Ilość wyświetleń: 292
06 kwietnia 2017 09:11 (Daria Nowaczyk) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 kwietnia 2017 09:10 (Daria Nowaczyk) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany