Oferty realizacji zadania publicznego 2010-2020 (Archiwum)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

,,I zawody historyczne MDP" - OSP Psary

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Psarach "I zawody historyczne MDP" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Piłka nożna" - Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Psary - Babienica

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ludowego Klubu Sportowego ORZEŁ Psary - Babienica "Piłka nożna" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Wyjazd na międzynarodowy turniej piłkarski" - Miejski Ludowy Klub Sportowy Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego "Wyjazd na międzynarodowy turniej piłkarski" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Remont instalacji nawadniającej płytę boiska" - Miejski Ludowy Klub Sportowy Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego "Remont instalacji nawadniającej płytę boiska" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Konkurs rysunkowy pt STOP POŻAROM" - OSP Lubsza

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej Lubsza "Konkurs rysunkowy pt STOP POŻAROM" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Udział w zawodach sikawek konnych" - OSP Piasek

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej Piasek "Udział w zawodach sikawek konnych" złożoną w

,,Konkurs ratownictwa przedmedycznego" - OSP Ligota Woźnicka

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej Ligota Woźnicka "Konkurs ratownictwa przedmedycznego" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Obóz wypoczynkowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych" - OSP Ligota Woźnicka

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej Ligota Woźnicka "Obóz wypoczynkowy

,,Obóz MDP" - OSP Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej Woźniki "Obóz MDP" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Dzień strażaka" - OSP Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej Woźniki "Dzień strażaka" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

Zatrzymaj banner przewijany