Oferty realizacji zadania publicznego 2010-2020 (Archiwum)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Działalność Koła Gospodyń Wiejskich - Koło Gospodyń Wiejskich w Kamieńskich Młynach

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Koła Gospodyń Wiejskich w Kamieńskich Młynach pod nazwą "Działalność Koła Gospodyń Wiejskich" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

Turniej Wiedzy Pożarniczej - OSP Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach pod nazwą "Turniej Wiedzy Pożarniczej" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

Badmington - Uczniowski Klub Sportowy Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Uczniowskiego Klubu Sportowego w Woźnikach pod nazwą "Badmington" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Zajęcia w siłowni klubowej" - LKS ORZEŁ Psary - Babienica

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę LKS ORZEŁ Psary - Babienica pt "Zajęcia w siłowni klubowej" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Razem na sportowo - wsparcie nowej inicjatywy młodzieżowej" - Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckej

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Lubszeckej pod nazwą "Razem na sportowo - wsparcie nowej inicjatywy młodzieżowej" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Założenie strony internetowej klubu karate" - Śląski Klub Karate i Kick-Boxingu Lubsza

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Śląskiego Klubu Karate i Kick-Boxingu Lubsza pod nazwą "Założenie strony internetowej klubu karate" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Sandomierz i okolice" - Stowarzyszenie Społeczno - Sportowego HUMANE Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Stowarzyszenia Społeczno - Sport

,,Wycieczka do Wieliczki" - OSP Lubsza

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubszy "Wycieczka do Wieliczki" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Konkurs ekologiczny dla członków MDP Gminy Woźniki" - OSP Psary

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Psarach "Konkurs ekologiczny dla członków MDP Gminy Woźniki" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Symulator pożaru" - OSP Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach "Symulator pożaru" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

Zatrzymaj banner przewijany