Oferty realizacji zadania publicznego 2010-2020 (Archiwum) (2018)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

,,Razem na sportowo - wsparcie nowej inicjatywy młodzieżowej" - Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckej

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Lubszeckej pod nazwą "Razem na sportowo - wsparcie nowej inicjatywy młodzieżowej" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Założenie strony internetowej klubu karate" - Śląski Klub Karate i Kick-Boxingu Lubsza

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Śląskiego Klubu Karate i Kick-Boxingu Lubsza pod nazwą "Założenie strony internetowej klubu karate" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Sandomierz i okolice" - Stowarzyszenie Społeczno - Sportowego HUMANE Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Stowarzyszenia Społeczno - Sport

,,Wycieczka do Wieliczki" - OSP Lubsza

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubszy "Wycieczka do Wieliczki" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Konkurs ekologiczny dla członków MDP Gminy Woźniki" - OSP Psary

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Psarach "Konkurs ekologiczny dla członków MDP Gminy Woźniki" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Symulator pożaru" - OSP Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Woźnikach "Symulator pożaru" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,I zawody historyczne MDP" - OSP Psary

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Psarach "I zawody historyczne MDP" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Piłka nożna" - Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Psary - Babienica

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ludowego Klubu Sportowego ORZEŁ Psary - Babienica "Piłka nożna" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Wyjazd na międzynarodowy turniej piłkarski" - Miejski Ludowy Klub Sportowy Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego "Wyjazd na międzynarodowy turniej piłkarski" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Remont instalacji nawadniającej płytę boiska" - Miejski Ludowy Klub Sportowy Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego "Remont instalacji nawadniającej płytę boiska" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

Zatrzymaj banner przewijany