Oferty realizacji zadania publicznego 2010-2020 (Archiwum) (2017)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

,,Jednodniówka Ochotniczego Szwadronu 3 Pułku Ułanów Śląskich" - Ochotniczy Szwadron 3 Pułku Ułanów Śląskich w Wodzisławiu Śląskim

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczego Szwadronu 3 Pułku Ułanów Śląskich w Wodzisławiu Śląskim ,,Jednodniówka Ochotniczego Szwadronu 3 Pułku Ułanów Śląskich" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Poznajemy dobre praktyki w zakresie opieki nad zabytkami" - Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Lubszeckiej "Poznajemy dobre praktyki w zakresie opieki nad zabytkami" złożoną w t

,,Wyjazd dzieci na basen" - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Kamieńskie Młyny

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Kamieńskie Młyny "Wyjazd dzieci na basen" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Mikołajki w terenie" - Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dyrdy - Sośnica

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego

,,Andrzejki" - OSP Babienica

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Babienicy pt. "Andrzejki" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Treningi" - Miejski Ludowy Klub Sportowy Woźniki

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Miejski Ludowy Klub Sportowy "Treningi" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

,,Srebrne miasto" - OSP Lubsza

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubszy "Srebrne miasto" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

"Turniej piłkarski" - Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Lubszeckiej

Zgodnie z art 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie przekazujemy do publicznego wglądu ofertę Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Lubszeckiej "Turniej piłkarski" złożoną w trybie dofinansowania pozakonkursowego.

Zatrzymaj banner przewijany